ساخت وبلاگ کولرگازی بوش کولرگازی گری کولرگازی یخچال بوش خرید کپسول آتش نشانی زبان بازرگانی درج آگهی لوازم خانگی طراحی بنر متحرک دوره MBA قالیشویی هاست سی پنل نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
وقت تضمینی سفارت لتونی

gardeshsafar

وقت تضمینی سفارت لتونی

امروزه کشور لتونی از کشورهای اروپایی مورد توجه گردشگران می باشد از این رو همه ساله تعداد زیادی از مردم برای اهداف مختلفی به این کشور سفر می کنند. جهت سفر به این کشور باید روادید آن و پیش از آن وقت سفارت لتونی را رزرو کنید. ما در مطلب قصد داریم که به تفصیل درباره تعیین وقت سفارت لتونی و ویزای آن صحبت خواهیم کرد. امید است با این اطلاعات در رزرو وقت تضمینی سفارت لتونی و دریافت ویزای خود موفق باشید.

آشنایی با کشور لتونی

لتونی در بخش شمالی قاره اروپا واقع شده و در سال های گذشته عضو جماهیر شوروی بوده و در فروپاشی شوروی از این کشور جدا شد و امروزه کشوری مستقل می باشد. این کشور هرچند جزو کشورهای کوچک اروپایی می باشد در زمینه صنعت توریست نیز فعالیت های خوبی داشته است . لتونی در کنار دریای بالتیک واقع شده است و یکی از بزرگ ترین کشور های حوضه ی بالتیک می باشد. از دیگر کشورهایی که در همسایگی لتونی قرار دارند می توان به روسیه، استونی، بلاروس و لیتوانی اشاره کرد. لتونی کشوری با دو فصل زمستان و تابستان می باشد و در بیشتر طول سال هوای این کشور سرد است. اما هوای سرد نمی تواند بهانه خوبی برای از دست دادن جاذبه های آن نمی باشد. بیشتر متقاضیان سفر به لتونی با هدف توریستی به این کشور وارد می شوند و از دیدن جاذبه های آن لذت می برند.

آشنایی با کشور لتونی

وقت سفارت چیست

همانطور که می دانید برای سفر به هر کشوری نیاز به اخذ ویزای آن کشور دارید. لتونی نیز کشوری عضو پیمان شینگن است که برای سفر به آن باید اقدام به اخذ ویزای شینگن کنید. باید بدانمید که برای دریافت ویزای لتونی باید از طریق سفارت این کشور و رزرو وقت سفارت لتونی اقدام کنید. رزرو وقت سفارت لتونی دارای پروسه جداگانه ای است که حتما باید آن را طی کنید تا بتوانید موفق به دریافت روادید لتونی شوید.. همراه ما باشید تا با خواندن این مقاله از شرایط دریافت ویزا و رزرو وقت سفارت لتونی به طور کامل آگاه شوید.

مراحل دریافت وقت سفارت لتونی و اخذ ویزا

رزرو وقت سفارت کشورها همگی از یک فرایند یکسانپیروی میکند . تفاوتی ندارد. برای رزرو وقت سفارت لتونی نیز باید همچون رزرو وقت دیگر کشورها عمل کنید که مراحل آن در زیر شرح داده شده:

1-تقاضای اولیه ویزا و وقت سفارت لتونی به شکل غیر حضوری

2-پرداخت هزینه ی وقت سفارت

3-گرفتن تاییدیه وقت سفارت

بسته به کشور انتخابی شما رزرو وقت سفارت می تواند به سه شکل حضوری، تلفنی و اینترنتی توسط افراد انجام شود.در قسمت بعدی هر یک از این مراحل شرح داده خواهد شد و مراحل و روش آن برای شما توضیح داده خواهد شد. البته شما متقاضیان رزرو وقت سفارت لتونی می توانید از طریق تماس با آژانس های گردشگری فعال در این زمینه و مشورت با آن ها امور مربوط به ویزا و وقت سفارت لتونی را به آن ها بسپارید و با خیال آسوده خود را برای سفر آماده کنید.

نحوه درخواست وقت سفارت لتونی

در روند رزرو وقت سفارت لتونی ابتدا باید تقاضای خود را به ثبت برسانید. ابتدا باید اطلاعات شخصی خود نظیر نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ، نشانی محل زندگی و هدف سفرتان را در فرم درخواستی خود ثبت کنید. این درخواست قالبا از طریق ارسال ایمیل انجام می شود. رزرو وقت سفارت لتونی همانند کشورهای دیگر هزینه ای دارد که باید پرداخت شود. بعد از پرداخت هزینه لیستی از زمان های موجود در صفحه برای شما به نمایش گذاشته می شود و شما می توانید وقت مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته گاهی سفارت خود زمانی را انتخاب می کند و برای متقاضی تعیین می کند. اما با همه ی موارد گفته شده این آخر کار نبوده و تضمینی بر تایید درخواست وقت شما نیست. باید زمانی را صبر کنید تا جواب تقاضای شما مورد بررسی قرار گیرد و زمان مشخص شده برای شما تعیین شود و طی ایمیلی پاسخ آن برای شما ارسال می شود.

+ نوشته شده در سه شنبه 31 ارديبهشت 1398ساعت 0:09 توسط safar | تعداد بازدید : 4


web statistics