ساخت وبلاگ کولرگازی بوش کولرگازی گری کولرگازی یخچال بوش خرید کپسول آتش نشانی زبان بازرگانی درج آگهی لوازم خانگی طراحی بنر متحرک دوره MBA قالیشویی هاست سی پنل نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
وقت تضمینی سفارت کانادا

gardeshsafar

وقت تضمینی سفارت کانادا

کشور کانادا از در بخش شمالی قاره آمریکا قرار گرفته است . رتبه علمی بالا، دارا بودن موسسات آموزش عالی معتبر ، جاذبه های گردشگری زیبا و گوناگون ، شرایط مطلوب برای زندگی ، اقتصاد قوی و … باعث شده تا افراد زیادی به فکر مهاجرت به کانادا و زندگی در آن بیفتند. افراد زیادی برای ادامه تحصیل نسبت به اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام می کنند. کانادا همچنین در جذب اشخاصی که حرفه خاصی دارند مشهور می باشد و در موسسات معتبری متخصصین را مشغول به کار می کند. چنانچه شخص دعوتنامه ای از کانادا داشته باشد راحت تر می تواند ویزای کانادا را دریافت کند . زمانی که وقت تضمینی سفارت کانادا را دریافت کردید در روز مقرر در سفارت باید مقصود و هدف خود را از سفر مشخص کنید و سفارت را متقاعد کنید که بازخواهید گشت. هر کسی که ویزای کانادا برای او صادر شود با هر هدفی که هست می تواند به این کشور سفر کند.

embassy-appointments canada

دریافت وقت سفارت کانادا

همانطور که می دانید از مدت ها پیش کانادا دیگر در ایران سفارت ندارد و برای تعیین وقت سفارت کانادا و حضور در این سفارت برای مصاحبه باید از طریق کشورهای همسایه اقدام کنید. هیچ اموری مربوط به سفارت کشور کانادا در ایران صورت نمی پذیرد و ایرانیان برای انجام امور خود مربوط به ویزا و وقت سفارت کانادا و ورود به خاک این کشور دو راه دارند. اولین راه اقدام از طریق یک وکیل و شخصی قانونی است که در سفارت حضور یابد تا تمامی مراحل را به انجام برساند. دومین راه سفر به یکی از کشورهای همسایه که سفارت کانادا در آن واقع شده و انجام امور به صورت شخصی می باشد. بطور مثال با استفاده از شعبه سفارت کشور کانادا در آنکارا، ابوظبی و استانبول برای اخذ وقت سفارت کانادا می توان پروسه اخذ وقت سفارت را به انجام رساند. برای دریافت روادید در اولین قدم باید فرم تفاضای ویزای کانادا را پر کنید برای دانلود این فرم به وبسایت سفارت مراجعه کنید. درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا از راحت ترین راهها برای این کار می باشد. بعد از تهیه مدارک مورد نیاز می توانید برای اخذ وقت سفارت کانادا اقدام و روادید این کشور را دریافت کنید.

وقت سفارت کانادا به صورت حضوری

بعد از اینکه مدارک مورد نیاز را تهیه و تکمیل کردید میبایست به سفارت کانادا مراجعه کرده و یا از طریق اینترنت نسبت به تعیین وقت سفارت کانادا اقدام کنید. چنانچه قصد تعیین وقت سفارت بصورت حضوری را دارید باید با در اختیار داشتن مدارک مربوطه که در این نوشته همه آن ها را معرفی خواهیم کرد به سفارت رفته و اقدامات لازم را انجام دهد و مدارک را ارائه کند. همچنین فرم درخواست ویزا باید تکمیل و هموراه مدارک تحویل شود و مبلغ مورد نظر برای صدور ویزای کانادا و انگشت نگاری از متقاضی باید پرداخت شود. انگشت نگاری از متقاضی زمانی انجام می شود که هزینه بصورت نقدی و از طریق بانک تجارت انجام می پذیرد. بعد از اتمام این مراحل کد پیگیری برای شما ارسال می شود تا بتوانید از طریق آن پیگیر وقت سفارت کانادای خود شوند . پس از اتمام تمامی مراحل به ایران بازمی گیردید و باید منتظر ایمیلی از سوی سفارت کانادا بمانید تا پاسخ درخواست ویزای شما برای ایمیلتان ارسال شود ، این ایمیل حاوی رد درخواست و یا تائید ان می باشد. به یاد داشته باشید که در طول این مدت ایمیل خود را مدام چک کنید.

+ نوشته شده در سه شنبه 31 ارديبهشت 1398ساعت 0:07 توسط safar | تعداد بازدید : 4


web statistics