ساخت وبلاگ کولرگازی بوش کولرگازی گری کولرگازی یخچال بوش خرید کپسول آتش نشانی زبان بازرگانی درج آگهی لوازم خانگی طراحی بنر متحرک دوره MBA قالیشویی هاست سی پنل نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
وقت تضمینی سفارت قبرس

gardeshsafar

وقت تضمینی سفارت قبرس

کشور قبرس از سه قسمت تشکیل شده که یک قسمت آن واقع در ترکیه ، یک قسمت آن در کشور یونان و قسمت دیگر آن داخل خود کشور قبرس می باشد. برای سفر به قسمتی که در یونان واقع شده باید ویزای شینگن دریافت کنید. همچنان برای دریافت ویزای قبرس باید وقت سفارت قبرس را رزرو کنید. به هر قصد و هدفی که می خواهید وارد خاک قبرس شوید باید وقت سفارت قبرس را دریافت کنید.

آشنایی کوتاه با کشور قبرس

قبرس در قسمت شرقی آب های مدیترانه واقع شده و هر ساله شاهد سفر چند میلیون نفر توریست و مسافر به خود می باشد که از اقصی نقاط کشورهای مختلف به قبرس سفر می کنند. اکثر مردم این جزیره اصالتا یونانی بوده و تعداد کمی از این جمعیت ترک تبار می باشند. همسایگان قبرس کشورهای یونان ، سوریه ، مصر و ترکیه می باشد و از دو قسمت ترک تبار و یونانی تبار تشکیل شده که بخش ترک نشین ان در قسمت شمالی آن قرار دارد.

وقت سفارت قبرس

همانطور که می دانیم برای اخذ روادید هر کشوری باید ابتدا وقت سفارت آن کشور را رزرو کنید. در رزرو وقت تضمینی سفارت قبرس که از سوی سفارت برای شما تعیین می شود باید مدارک خواسته شده و مرتبط با نوع ویزا را تحویل دهید و اموری همچون انگشت نگاری و مصاحبه را انجام دهید. هر سفارت خانه قوانین و روال خود را برای اختصاص وقت مصاحبه برای متقاضیان خود دارد.

این سفارت خانه برای انواع ویزای توریستی و تجاری تعیین وقت سفارت می کند . لازم به ذکر است که از سال 1394 شرکت VFS مدارک مراجعه کنندگان را تحویل می گیرد.

زمان رسیدگی به درخواست ویزا بعد از تعیین وقت سفارت قبرس

چنانچه مدارک خود را بطور کامل تهیه کرده باشید و در روز مصاحبه به افسر مربوطه در سفارت قبرس تحویل دهید و نقص مدارک نداشته باشید چهار روز کاری برای بررسی و رسیدگی به درخواست شما زمان نیاز می باشد. از ارسال درخواست خود اطمینان حاصل کنید تا وقت سفارت قبرس شما به مشکل برنخورد. توصیه می شود که 60 روز پیش از سفر خود مراحل تعیین وقت سفارت قبرس و ویزای آن را انجام دهید تا دچار محدودیت زمانی نشوید.

تعیین وقت سفارت قبرس برای دریافت ویزای توریست

اگر قصد سفر تفریحی به قبرس و دیدن زیبایی های این کشور را دارید ، نسبت به اخذ ویزای توریستی قبرس اقدام کنید که برای این کار رزرو وقت سفارت قبرس الزامی می باشد. برای کسانی که قصد سفر توریستی به قبرس را دارند وقت سفارت قبرس طی مدت 60 روز تعیین می شود. اتباع ایرانی که ویزای شینگن دارند نیازی به دریافت ویزای ملی قبرس را ندارند و تا مدت اعتبار ویزای شینگن خود می توانند در کشور قبرس اقامت کنند. لازم به ذکر است که کشور قبرس به دارندگان ویزای ملی قبرس اجازه ورود به کشورهای شینگن را نمی دهد و این امر بخاطر حفظ وضعیت ملی خودش می باشد. در این بین افرادی که جزو مقامات دیپلماتیک می باشند و گذرنامه آن را دارا هستند احتیاجی نیست که برای ورود به خاک کشور قبرس ویزا اخذ کنند.

+ نوشته شده در سه شنبه 31 ارديبهشت 1398ساعت 0:06 توسط safar | تعداد بازدید : 5


web statistics